Dla dzieci

Sortuj wg:
 • okl_15_2018.jpg

  Język angielski - Gramatyka dla początkujących - szkoła podstawowa

  Książka adresowana jest do uczniów szkół podstawowych, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami. Jej atutem są przystępne objaśnienia i obszerny wybór praktycznych zadań.

  Cena:28.00
  więcej
 • okl_28_2015.jpg

  Język angielski - SŁÓWKA

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 75 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_30_2015.jpg

  Język angielski - Pierwsze kroki

  Książka polecana dla uczniów początkujących, szczególnie dla dzieci i młodzieży w szkole podstawowej. Doskonale nadaje się do pracy podczas lekcji lub kursu językowego. Bogato ilustrowana zawartość z pewnością zachęci uczniów do przyjemnej i efektywnej pracy z gramatyką i słownictwem angielskim.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_27_2015.jpg

  Język angielski - Słownictwo - Ilustrowane ćwiczenia dla początkujących

  Książka ma charakter bogato ilustrowanego zeszytu ćwiczeń adresowanego do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Stanowi bogatą bazę ćwiczeniową dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z językiem angielskim lub kontynuują naukę.

  dostępna jako ebook
  więcej