FCE, CAE

Sortuj wg:
 • okl_Challenge.jpg

  NOWOŚĆ! Język angielski - Challenge Yourself - Zbiór zadań gramatyczno-leksykalnych

  Polecamy praktyczny zestaw zadań, umożliwiający sprawdzenie znajmości form gramatycznych i leksykalnych poprzez wybór inspirujących ćwiczeń. Zadania oferują osobie uczącej się możliwość poznania oraz utrwalenia niezbędnych konstrukcji i form czasownikowych oraz czasów. Zadania z użyciem parafrazy - strukturalnej transformacji zdań, a także tlumaczenie fragmentów zdań na język angielski z zastosowaniem wybranych konstrukcji, zwrotów i elementów leksykalnych ułatwią uczniowi zrozumienie wielu zawiłości języka angielskiego.

  Cena:32.00
  więcej
 • okl_01_2015.jpg

  Język angielski - MATURA - Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Stanowi zbiór przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_Matura_bez_problemu.jpg

  Język angielski - MATURA bez problemu

  Obszerny zbiór ćwiczeń adresowany do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Książka oferuje szereg praktycznych zadań gramatyczno-leksykalnych, z którymi uczeń będzie musiał zmierzyć się na egzaminie. 

  Cena:35.00
  więcej
 • okl_03_2015.jpg

  Język angielski - Zbiór testów na poziomie egzaminu FCE

  Książka jest zbiorem testów złożonych z ćwiczeń, które umożliwiają powtórkę materiału gramatycznego oraz leksykalnego  na poziomie egzaminu FCE  (First Certificate Examination). Stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE, maturalnego lub innego na podobnym poziomie.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_13_2015.jpg

  English Advanced Vocabulary and Structure Practice

  Książka stanowi obszerny zbiór testów obejmujący słownictwo, struktury i kolokacje angielskie. Jest adresowana do osób posiadających co najmniej dobrą znajomość gramatyki i dążących do utrwalania szerokiego wachlarza kategorii leksykalnych. Książka idealnie nadaje się do powtórki materiału przed egzaminem na poziomie CAE lub PROFICIENCY.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_18_2015.jpg

  Język angielski - Zbiór zadań na poziomie CAE

  Książka adresowana jest do osób przygotowujących się do egzaminu Cambridge Certificate in Advanced English (CAE). Zawiera zestawy ćwiczeń, ułatwiające zapoznanie się z zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi typowymi dla tego egzaminu, jak również jako powtórka przed samym egzaminem.

  dostępna jako ebook
  więcej