Ebooki

Sortuj wg:
 • okl_eb_33[2].jpg

  EBOOK Angielski ze skrzatem - Kurs dla początkujących

  Kurs języka angielskiego adresowany do uczniów początkujących, szczególnie dzieci i młodzieży na poziomie szkoły podstawowej. Kurs składa się z 50 lekcji, w których materiał gramatyczny oraz leksykalny wprowadzany jest tutaj krok po kroku. Każda lekcja oferuje obszerny zasób praktycznych ćwiczeń utrwalających.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_ebook_ENGADV.jpg

  EBOOK English Advanced Vocabulary and Structure Practice

  Książka stanowi obszerny zbiór testów obejmujący słownictwo, struktury i kolokacje angielskie. Jest adresowana do osób posiadających co najmniej dobrą znajomość gramatyki i dążących do utrwalania szerokiego wachlarza kategorii leksykalnych. Książka idealnie nadaje się do powtórki materiału przed egzaminem na poziomie CAE lub PROFICIENCY.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_ebook_GRZAW.jpg

  EBOOK Gramatyka angielska dla zaawansowanych

  Książka stanowi połączenie kompendium wiedzy o zaawansowanej gramatyce języka angielskiego oraz zbioru ćwiczeń umożliwiających praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy, a także sprawdzenie stopnia zaawansowania i postępu. Zakres materiału wyselekcjonowany do niniejszej pozycji obejmuje najistotniejsze oraz najbardziej obszerne tematycznie pojęcia gramatyki angielskiej.

  Cena:28.00
  więcej
 • okl_ebook_IDIOM.jpg

  EBOOK J. angielski - 105 ćwiczeń na idiomy

  Książka stanowi obszerny zbiór zadań obejmujących angielskie idiomy, powiedzenia, wyrażenia i przysłowia. Materiał podzielony został na rozmaite kategorie ćwiczeniowe i leksykalne. Ćwiczenia umożliwiają opanowanie ponad 1500 przydatnych idiomów i wyrażeń powszechnie stosowanych w codziennej angielszczyźnie.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_CZASY.jpg

  EBOOK J. angielski - Czasy i formy czasowe

  Książka obejmuje wszystkie czasy gramatyczne stosowane w języku angielskim. Publikacja składa się z dwóch części. Część ćwiczeniowa umożliwia zapoznanie się z konstrukcją określonej formy czasowej, jej zastosowaniem w kontekście oraz w kontraście z innymi czasami. Część teoretyczna - kompendium - zawiera przystępne, a jednocześnie dogłębne objaśnienia dotyczące tworzenia i użycia czasów w języku angielskim.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_GRPOCZ.jpg

  EBOOK J. angielski - Gramatyka dla początkujących - szkoła podstawowa

  Książka adresowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami. Jej atutem są przystępne objaśnienia i obszerny wybór praktycznych zadań.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_ebook_GRLO.jpg

  EBOOK J. angielski - Gramatyka dla uczniów szkoły średniej - Liceum / Technikum

  Książka adresowana do uczniów szkół średnich liceów ogólnokształcących oraz techników. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami umożliwiającymi gruntowne sprawdzenie stopnia w jakim dany zakres materiału został opanowany. Jej atutem są przystępne objaśnienia i bogactwo praktycznych zadań.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_eb_33.jpg

  EBOOK J. angielski - Ilustrowany słowniczek tematyczny

  Zawartość słowniczka stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał leksykalny do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 70 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_MBP.jpg

  EBOOK J. angielski - MATURA BEZ PROBLEMU

  Obszerny zbiór ćwiczeń adresowany do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Książka oferuje szereg praktycznych zadań gramatyczno-leksykalnych, z którymi uczeń będzie musiał zmierzyć się na egzaminie. 

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_TGL.jpg

  EBOOK J. angielski - MATURA Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Stanowi zbiór przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_OPRTEM.jpg

  EBOOK J. angielski - Opracowania tematyczne

  Książka składa się z 45 tematycznych artykułów podejmujących najistotniejsze, aktualne tematy dotyczące życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Wszystkie rozdziały oprócz tematycznych artykułów, zawierają także pytania wprowadzające oraz zestaw pytań podsumowujących, zachęcających do wnikliwej dyskusji, a także ćwiczenia ułatwiające opanowanie słownictwa odnoszącego się do danego zakresu tematycznego.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_PKROK.jpg

  EBOOK J. angielski - Pierwsze kroki

  Książka polecana dla uczniów początkujących, szczególnie dla dzieci i młodzieży w szkole podstawowej. Doskonale nadaje się do pracy podczas lekcji lub kursu językowego. Bogato ilustrowana zawartość z pewnością zachęci uczniów do przyjemnej i efektywnej pracy z gramatyką i słownictwem angielskim.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_REPMAT.jpg

  EBOOK J. angielski - Repetytorium MATURA

  Repetytorium składa się z dwóch części: praktycznej oraz teoretycznej. Część ćwiczeniowa zawiera 160 jednostek, obejmujących swym zakresem niemalże wszystkie apekty gramatyki języka angielskiego. Każda jednostka ćwiczeniowa posiada odpowiadającą jej jednostkę w części Repetytorium, gdzie osoba ucząca się odnajdzie gruntowne oraz przystępne objaśnienia dotyczące danego zagadnienia.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_ebook_SPR8.jpg

  EBOOK J. angielski - SPRAWDZIAN ÓSMOKLASISTY - Zadania Powtórkowe

  Książka adresowana do uczniów szkoły podstawowej przygotowujących się do Sprawdzianu wieńczącego naukę na tym etapie edukacji oraz osób kontynuujących naukę na poziomie średnim. Materiał składa się z 7 zestawów ćwiczeń zawierających łącznie 70 testów. Oferują one niezwykle bogaty zasób zadań powtórkowych z gramatyki i słownictwa.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_STEP.jpg

  EBOOK J. angielski - Step by step - Gramatyka dla studentów

  Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem znajomości gramatyki języka angielskiego. Publikacja oferuje czytelne objaśnienia oraz bogactwo ćwiczeń obejmujących szeroki zakres gramatyki oraz zagadnień leksykalnych.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_SYNON.jpg

  EBOOK J. angielski - Synonimy, antonimy i kolokacje

  Książka zawiera 105 jednostek ćwiczeniowych podzielonych na kategorie leksykalne: czasownikirzeczowniki, przymiotniki, przysłówkizaimki i liczebniki. Każda jednostka prezentuje słowa zbliżone znaczeniowo i kolokacyjnie. Zadanie polega na rozpoznaniu które ze słów należy zastosować w danym kontekście lub związku znaczeniowym.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_SLOW.jpg

  EBOOK J. angielski - SŁÓWKA

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 75 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_SLOWPOD.jpg

  EBOOK J. angielski - Słownictwo - Ilustrowane ćwiczenia dla początkujących

  Książka ma charakter bogato ilustrowanego zeszytu ćwiczeń adresowanego do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Stanowi bogatą bazę ćwiczeniową dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z językiem angielskim lub kontynuują naukę.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_eb_22.jpg

  EBOOK J. angielski - Słownictwo Tematyczny zbiór ćwiczeń cz.1

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym, średnim i zaawansowanym. Materiał podzielony jest na wiele jednostek tematycznych, prezentujących użyteczne słownictwo z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_eb_23.jpg

  EBOOK J. angielski - Słownictwo Tematyczny zbiór ćwiczeń cz.2

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym, średnim i zaawansowanym. Materiał podzielony jest na wiele jednostek tematycznych, prezentujących użyteczne słownictwo z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:26.00
  więcej