Ebooki

Sortuj wg:
 • Lenka_01.jpg

  KUPUJĄC NASZE EBOOKI POMAGASZ! 10% kwoty od każdego ebooka przeznaczamy na pomoc w rehabilitacji dziecka :)

  https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/lena-krupicka.html

   

  Jeżeli masz ochotę wesprzeć zbiórkę na leczenie Lenki, kliknij prawym przyciskiem myszki na powyższy link i wybierz opcję 'otwórz link w nowej karcie'.

   

  Dziękujemy. Dobro wraca :)

  więcej
 • okl_ebook_PARAF.jpg

  EBOOK Zdania angielskie w parafrazie

  Książka oferuje obszerny zakres ćwiczeń z użyciem parafrazy. Zadania obejmują szeroki zakres gramatyki angielskiej i pozwalają na sprawdzenie oraz utrwalenie materiału na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_FCE.jpg

  EBOOK J. angielski - Zbiór testów na poziomie egzaminu FCE

  Książka jest zbiorem testów złożonych z ćwiczeń, które umożliwiają powtórkę materiału gramatycznego oraz leksykalnego  na poziomie egzaminu FCE  (First Certificate Examination). Stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE, maturalnego lub innego na podobnym poziomie.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_LEKS.jpg

  EBOOK J. angielski - Testy leksykalne - poziom średniozaawansowany

  Książka jest zbiorem 50 testów leksykalnych na poziomie średnio-zaawansowanym. Każdy test składa się z czterech jednakowych zadań: test luk, słowotwórstwo, słownictwo (wisielec) oraz test wyboru. Są to typowe zadania z jakimi uczniowie często mają do czynienia na sprawdzianach, testach zaliczeniowych lub na testach kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_SYNON.jpg

  EBOOK J. angielski - Synonimy, antonimy i kolokacje

  Książka zawiera 105 jednostek ćwiczeniowych podzielonych na kategorie leksykalne: czasownikirzeczowniki, przymiotniki, przysłówkizaimki i liczebniki. Każda jednostka prezentuje słowa zbliżone znaczeniowo i kolokacyjnie. Zadanie polega na rozpoznaniu które ze słów należy zastosować w danym kontekście lub związku znaczeniowym.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_CZASY.jpg

  EBOOK J. angielski - Czasy i formy czasowe

  Książka obejmuje wszystkie czasy gramatyczne stosowane w języku angielskim. Publikacja składa się z dwóch części. Część ćwiczeniowa umożliwia zapoznanie się z konstrukcją określonej formy czasowej, jej zastosowaniem w kontekście oraz w kontraście z innymi czasami. Część teoretyczna - kompendium - zawiera przystępne, a jednocześnie dogłębne objaśnienia dotyczące tworzenia i użycia czasów w języku angielskim.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_TGL.jpg

  EBOOK J. angielski - MATURA Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Stanowi zbiór przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_CAE.jpg

  EBOOK J. angielski - Zbiór zadań na poziomie egzaminu CAE

  Książka adresowana jest do osób przygotowujących się do egzaminu Cambridge Certificate in Advanced English (CAE). Zawiera zestawy ćwiczeń, ułatwiające zapoznanie się z zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi typowymi dla tego egzaminu, jak również jako powtórka przed samym egzaminem.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_PKROK.jpg

  EBOOK J. angielski - Pierwsze kroki

  Książka polecana dla uczniów początkujących, szczególnie dla dzieci i młodzieży w szkole podstawowej. Doskonale nadaje się do pracy podczas lekcji lub kursu językowego. Bogato ilustrowana zawartość z pewnością zachęci uczniów do przyjemnej i efektywnej pracy z gramatyką i słownictwem angielskim.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_STEP.jpg

  EBOOK J. angielski - Step by step - Gramatyka dla studentów

  Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem znajomości gramatyki języka angielskiego. Publikacja oferuje czytelne objaśnienia oraz bogactwo ćwiczeń obejmujących szeroki zakres gramatyki oraz zagadnień leksykalnych.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_eb_33.jpg

  EBOOK J. angielski - Ilustrowany słowniczek tematyczny

  Zawartość słowniczka stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał leksykalny do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 70 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_OPRTEM.jpg

  EBOOK J. angielski - Opracowania tematyczne

  Książka składa się z 45 tematycznych artykułów podejmujących najistotniejsze, aktualne tematy dotyczące życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Wszystkie rozdziały oprócz tematycznych artykułów, zawierają także pytania wprowadzające oraz zestaw pytań podsumowujących, zachęcających do wnikliwej dyskusji, a także ćwiczenia ułatwiające opanowanie słownictwa odnoszącego się do danego zakresu tematycznego.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_SLOW.jpg

  EBOOK J. angielski - SŁÓWKA

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 75 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_SLZAW.jpg

  EBOOK Słownictwo angielskie dla zaawansowanych

  Książka składa się z 26 rozdziałów ćwiczeniowych, obejmujących obszerny zakres kategorii leksykalnych. Adresowana jest do osób, posiadających co najmniej dobrą znajomość słownictwa języka angielskiego, a których dążeniem jest poszerzenie praktycznej wiedzy oraz sprawdzenie jej przy zastosowaniu zadań wymagających większego wysiłku.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_ZADMAT.jpg

  EBOOK J. angielski - Zadania dla maturzystów

  Zbiór praktycznych zadań adresowany do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego, pisemnego oraz ustnego. Książka zawiera zadania charakterystyczne dla arkuszy egzaminacyjnych. Obszerny wybór zadań z pewnością przyda się każdemu przyszłemu maturzyście.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_IDIOM.jpg

  EBOOK J. angielski - 105 ćwiczeń na idiomy

  Książka stanowi obszerny zbiór zadań obejmujących angielskie idiomy, powiedzenia, wyrażenia i przysłowia. Materiał podzielony został na rozmaite kategorie ćwiczeniowe i leksykalne. Ćwiczenia umożliwiają opanowanie ponad 1500 przydatnych idiomów i wyrażeń powszechnie stosowanych w codziennej angielszczyźnie.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_SPR8.jpg

  EBOOK J. angielski - SPRAWDZIAN ÓSMOKLASISTY - Zadania Powtórkowe

  Książka adresowana do uczniów szkoły podstawowej przygotowujących się do Sprawdzianu wieńczącego naukę na tym etapie edukacji oraz osób kontynuujących naukę na poziomie średnim. Materiał składa się z 7 zestawów ćwiczeń zawierających łącznie 70 testów. Oferują one niezwykle bogaty zasób zadań powtórkowych z gramatyki i słownictwa.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_SLOWPOD.jpg

  EBOOK J. angielski - Słownictwo - Ilustrowane ćwiczenia dla początkujących

  Książka ma charakter bogato ilustrowanego zeszytu ćwiczeń adresowanego do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Stanowi bogatą bazę ćwiczeniową dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z językiem angielskim lub kontynuują naukę.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_MBP.jpg

  EBOOK J. angielski - MATURA BEZ PROBLEMU

  Obszerny zbiór ćwiczeń adresowany do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Książka oferuje szereg praktycznych zadań gramatyczno-leksykalnych, z którymi uczeń będzie musiał zmierzyć się na egzaminie. 

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_ebook_TLUM.jpg

  NOWOŚĆ! EBOOK J. angielski - Gramatyka - TŁUMACZENIE ZDAŃ

  Obszerny materiał ćwiczeniowy adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawową wiedzę o gramatyce języka angielskiego. Książka stanowi zestaw zadań opartych na tłumaczeniu zdań z języka polskiego na angielski. Ćwiczenia obejmują szeroki zakres pojęć gramatycznych oraz leksykalnych języka angielskiego. Ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie oraz utrwalenie materiału gramatycznego oraz leksykalnego na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym (B1-C1). 

  Cena:25.00
  więcej